Newsy

Ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń do VI edycji konkursu ”Policjant, który mi pomógł”


Jeszcze tylko do 31 maja 2013 r. można zgłaszać kandydatury policjantek i policjantów do VI edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą \”Policjant, który mi pomógł\”. Plebiscyt organizowany przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie \”Niebieska Linia\” Instytutu Psychologii Zdrowia ma za zadanie wyróżnić policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. VI edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą
\”Policjant, który mi pomógł\”Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań \”Razem Bezpieczniej\”.

Jeśli spotkali Państwo funkcjonariusza policji, który skutecznie pomógł w delikatnych i trudnych sytuacjach związanych z agresją w rodzinie, albo jeśli współpracują Państwo w organizacjach lub instytucjach z policjantami szczególnie zaangażowanymi w ochronę osób pokrzywdzonych przemocą domową, zgłoszenie wysłane na nasz konkurs może okazać się najlepszą i najprostszą formą podziękowania.

Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji (nie oczekujemy zgłoszeń od jednostek policji) można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą (\”Niebieska Linia\”, ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru (można skorzystać z załączonego formularza zgłoszeniowego do druku). Kandydatury nadesłane po 31 maja 2013 r. zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu.

Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia \”Niebieska Linia\”, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie VI edycji konkursu nastąpi z końcem czerwca 2013 roku.

Tradycyjnie Laureaci otrzymują nagrody z rąk Komendanta Głównego Policji oraz organizatora konkursu w lipcu 2013 roku, podczas obchodów Dnia Policji.

Więcej informacji o konkursie na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl 


oprac. ops.pl angoc

Komentarze (0)

      2 + 2 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Ministerstwo-Rodziny

Uwaga: ostatni moment na złożenie wniosku w ramach konkursu!

21 kwietnia 2016      TAGI:      
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs na realizację...»
hands-1926704_960_720

„Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” 2017 – wyniki konkursu

13 kwietnia 2017      TAGI:         
Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki konkursu „Oparcie...»
url

Wyniki otwartego konkursu ofert – Konkurs Inicjatyw Organizacji Pozarządowych w 2016 r.

13 maja 2016      TAGI:      
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opublikowało na stronie domowej...»
logo_fio

Wyniki konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017 w Priorytecie 2 – Aktywne społeczeństwo

21 lutego 2017      TAGI:      
Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w dniu 17.02.2017 r. ogłosiło wyniki...»
coffee-break-1177540__180

Spotkania informacyjne dotyczące konkursu nr POWR.02.07.00-IP.03-00-001/16

07 kwietnia 2016      TAGI:      
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej organizuje spotkania informacyjne...»