Newsy

Ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń do VI edycji konkursu ”Policjant, który mi pomógł”


Jeszcze tylko do 31 maja 2013 r. można zgłaszać kandydatury policjantek i policjantów do VI edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą \”Policjant, który mi pomógł\”. Plebiscyt organizowany przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie \”Niebieska Linia\” Instytutu Psychologii Zdrowia ma za zadanie wyróżnić policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. VI edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą
\”Policjant, który mi pomógł\”Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań \”Razem Bezpieczniej\”.

Jeśli spotkali Państwo funkcjonariusza policji, który skutecznie pomógł w delikatnych i trudnych sytuacjach związanych z agresją w rodzinie, albo jeśli współpracują Państwo w organizacjach lub instytucjach z policjantami szczególnie zaangażowanymi w ochronę osób pokrzywdzonych przemocą domową, zgłoszenie wysłane na nasz konkurs może okazać się najlepszą i najprostszą formą podziękowania.

Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji (nie oczekujemy zgłoszeń od jednostek policji) można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą (\”Niebieska Linia\”, ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru (można skorzystać z załączonego formularza zgłoszeniowego do druku). Kandydatury nadesłane po 31 maja 2013 r. zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu.

Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia \”Niebieska Linia\”, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie VI edycji konkursu nastąpi z końcem czerwca 2013 roku.

Tradycyjnie Laureaci otrzymują nagrody z rąk Komendanta Głównego Policji oraz organizatora konkursu w lipcu 2013 roku, podczas obchodów Dnia Policji.

Więcej informacji o konkursie na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl 


oprac. ops.pl angoc

Komentarze (0)

      4 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

logo_mrpips_wektor_1

Rusza kolejna edycja konkursu dot. wdrożenia usprawnień organizacyjnych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej

21 czerwca 2017      TAGI:         
Uprzejmie informujemy, iż Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło...»
2015_logo_FIO_v1

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – wyniki konkursu

26 kwietnia 2016      TAGI:      
Na stronie Departamentu Pożytku Publicznego dostępna jest już lista projektów zweryfikowanych...»
policjant

IX edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”

12 kwietnia 2016      TAGI:         
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii...»
coffee-break-1177540__180

Spotkania informacyjne dotyczące konkursu nr POWR.02.07.00-IP.03-00-001/16

07 kwietnia 2016      TAGI:      
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej organizuje spotkania informacyjne...»
Ministerstwo-Rodziny

Uwaga: ostatni moment na złożenie wniosku w ramach konkursu!

21 kwietnia 2016      TAGI:      
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs na realizację...»