Szkolenia   

Szkoła Trenerów to korzyść dla Ciebie!

Wszytko_czegokolwiek

Zostały 3 wolne miejsca w III edycji Szkoły Trenerów PCR „Butterfly”!

Po pierwsze i najważniejsze rozwój! Często zadajesz sobie pytanie – jak pokierować swoją karierą? Często może czujesz, że to czym do tej pory się zajmujesz nie przynosi Ci satysfakcji? Oferta Niepublicznej Placówki Systemu Oświaty – Profesjonalnego Centrum Rozwoju – Butterfly s.c. jest właśnie dla Ciebie. Szkoła Trenerów poszerzy Twoją perspektywę zawodową na rynku pracy. Rozwój osobisty jaki niesie za sobą uczestnictwo w Szkole Trenerów, podniesie Twoją samoocenę, odkryje Twoje mocne strony i pozwoli Ci realizować marzenia. Będziesz miał dobrze płatny zawód oraz wykształcenie i doświadczenie niezbędne do pracy trenera. Po ukończeniu Szkoły Trenerów możesz ubiegać się o Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Cykl szkoleniowy jest opracowany przez profesjonalistów i prowadzony przez profesjonalistów. Dzięki nim i Ty staniesz się kompetentnym twórcą szkoleń, na nowej drodze rozwoju trenerskiego. Będziesz wiedział jak pracować z grupą, jak prowadzić proces rozwoju grupowego i jak radzić sobie z oporem w grupie. Dzięki poznanym w Szkole Trenerów narzędziom będziesz umiejętnie motywować uczestników Twoich szkoleń oraz pracować na ich zasobach. W pracy z klientem indywidualnym staniesz się aktywnym rozmówcą, udzielającym konstruktywnej informacji zwrotnej i zadającym pytania motywujące do zmiany. Zdobyte umiejętności przełożą się na Twój profesjonalizm i postawę trenerską.

Korzyści jakie daje Ci ukończenie Szkoły Trenerów będziesz odczuwał każdego dnia, bowiem zyskasz pracę która da Ci satysfakcję. Dodatkowo jako Niepubliczna Placówka Oświatowa dołączymy do tego Zaświadczenie MEN w zawodzie trener wykładowca na kursach i szkoleniach kod zawodu nr 235915 (w języku polskim i angielskim). Udział w Szkole Trenerów obejmuje 208 godzin. Twoja inwestycja – 5500, 00 zł (z możliwością opłaty w ratach).

Do zobaczenia w Szkole Trenerów!

Rekrutacja trwa, szczegóły na stronie internetowej.

Sylwia Szczygłowska, Katarzyna Walioszczyk-Urbaniak
e-mail: pcrbutterfly@gmail.com

Komentarze (2)

      2 + 3 = ?    
Jest kilka sytuacji w życiu, które wiem że były przełomowe. Udział w Szkole Trenerów "Butterfly" z pewnością do nich należy. Upewniłam się w swoich kompetencjach, zobaczyłam braki, poznałam nowe możliwości rozwoju. I przede wszystkim poznałam cudownych ludzi! To jest wartość ponadczasowa:)
DODAŁ: Ania Klim-Jaworska DNIA 21 kwietnia 2015 O 09:57
Warto zainwestować w siebie w Szkole Trenerów. Polecam serdecznie. Obecnie kończę Szkołę Trenerów w Częstochowie i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Dzięki szkole, pomimo, iż prowadziłem i nadal prowadzę szkolenia, spojrzałem na moją pracę z innej perspektywy, a właściwie z wielu perspektyw; ma to bezpośrednie przełożenie na jakość pracy i komunikaty zwrotne od uczestników szkoleń. Uruchomienie procesu zmian we mnie spowodowało lawinę przemyśleń, rozmów, które już od pierwszych zjazdów pozytywnie procentują. :):)
DODAŁ: Karol Jasiak DNIA 20 kwietnia 2015 O 12:40

ZOBACZ PODOBNE

„Bliżej rodziny – szkolenia dla kadr systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej” szkoleń ciąg dalszy

20 czerwca 2018      TAGI:      
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie w Lublinie, w Białymstoku oraz...»

Szkolenie GIODO dla administratorów bezpieczeństwa informacji

11 grudnia 2017      TAGI:      
Na czym polega istota unijnej reformy ochrony danych osobowych? Jakie są jej cele?...»

Bezpłatne szkolenia dla pracowników socjalnych

16 listopada 2017      TAGI:      
Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka rozpoczęła realizację trzech projektów...»

„Bliżej rodziny – szkolenia dla kadr systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej” szkoleń ciąg dalszy

20 czerwca 2018      TAGI:      
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie w Lublinie, w Białymstoku oraz...»

Szkolenie: specjalizacja z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej – 4 edycja/ woj. podlaskie – Łomża

19 marca 2018      TAGI:      
Pracownicy socjalni lub pracownicy pomocy społecznej mają przed sobą niełatwe zadanie,...»