Archiwalne

Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych zaprasza na kurs Trener Pracy i szkolenie w lipcu w Poznaniu


Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych
Zapraszamy na kurs \”Trener pracy/Asystent osoby niepełnosprawnej\” oraz szkolenie \”Nowoczesne formy terapii i metody pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i psychicznie\”

TRENER PRACY zatrudnienie wspomagane osób niepełnosprawnych / Asystent osoby niepełnosprawnej;   11 – 13 lipca 2012r.
            Kurs kierujemy do pracowników opiekuńczo-wychowawczych, pedagogów , psychologów , którzy planują być trenerami pracy. W szkoleniu mogą brać udział inne osoby chcące realizować usługę trenera pracy. Szkolenie prowadzimy metodą warsztatową w oparciu o nasz program zakładający 3 dni szkoleniowe po 10 godzin lekcyjnych.Uczestnicy kursu będą przygotowani do pełnienia funkcji trenera pracy osób niepełnosprawnych. Po pomyślnej ewaluacji nasze Centrum wystawi certyfikat Trenera Pracy.Szkolenie trwa 3 dni , zajęcia odbywają się w godz. od 9.00 do 17.15      .Miejsce szkolenia: Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych w Poznaniu        Cena kursu Trener Pracy wynosi 710 zł od osoby + koszty noclegów i wyżywienia. Przy zgłoszeniu od 3 osób z jednej placówki otrzymacie Państwo rabat cenowy.  
      Szkolenie       
  • NOWOCZESNE FORMY TERAPII I METODY PRACY z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i psychicznie 18 lipca 2012r., 190 zł od osoby 

Kurs i szkolenia poprowadzą trenerzy naszego Centrum:
1.  mgr Barbara Gojżewska.Barbara Gojżewska – dyrektor Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych, jest psychologiem, posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (European Assotiation for Psychotherapy – Wiedeń) oraz II stopień specjalizacji z psychologii klinicznej.
2. mgr Witold Gojżewski – psycholog kliniczny – trener i psychoterapeuta. Posiada certyfikat Praktyka NLP oraz doświadczenie w psychoterapii indywidualnej  i grupowej osób z zaburzeniami psychicznymi,   przewlekle chorych somatycznie, po urazach, w sytuacjach kryzysowych, uzależnionych od alkoholu, z wadami słuchu. Prowadzi szkolenia psychologiczne w placówkach pomocy społecznej oraz służby zdrowia dotyczące nowoczesnych metod terapii, stresu oraz wypalenia zawodowego, wsparcia w sytuacjach kryzysowych oraz szkolenie asystent rodziny. Posiada specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej i pracy socjalnej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


            Uczestnicy kursów i szkoleń otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat.  Miejsce szkolenia: Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych w Poznaniu os. Tysiąclecia 71.Realizujemy również powyższe kursy i  szkolenia jako wyjazdowe na terenie Państwa  Placówek dla  zorganizowanych grup ok. 25 osób. Cena szkoleń wyjazdowych  do uzgodnienia.
              Płatność przelewem lub gotówką w dniu jego rozpoczęcia. Przy zgłoszeniu od 3 osób z jednej placówki otrzymacie Państwo rabat cenowy 4% , 4 osób rabat 5%.  Nasze konto: Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych
61-255 Poznań os. Tysiąclecia 71, nr k-ta.: 61 1020 4027 0000 1002 0038 8884. 
       Nocleg: Proponujemy miejsca noclegowe w pobliskim hotelu w cenie 70 za dobę. Jak się zapisać?     Prosimy zadzwonić do nas od poniedziałku do piątku  w godz. od 9.00 do 18.00 na nr tel./faks 061 870 14 64 , kom. 600 35 90 60 albo wysłać kwestionariusz szkoleniowy /do pobrania na stronie www w linku KONTAKT/ mailem na adres: [email protected]   
Informacje o pozostałych naszych szkoleniach znajdują się na stronie http://www.barbaragojzewska.com/
Do zobaczenia w naszym Centrum w Poznaniu.
 Z  A  P  R  A  S  Z  A  M  Y  !


 oprac. ops.pl angoc

 

Komentarze Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych zaprasza na kurs Trener Pracy i szkolenie w lipcu w Poznaniu (0)

      5 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»