Archiwalne

Przedsiębiorczość w PO KL – dobre praktyki

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Słupsku prowadzony przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku zaprasza na spotkanie animacyjne połączone z wizytą studyjną pt.: Przedsiębiorczość w PO KL – dobre praktyki
Celem spotkania jest dostarczenie uczestnikom wiedzy nt. możliwości dofinansowania projektów w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia oraz przedstawienie dobrych praktyk.

Uczestnikom spotkania przedstawiona zostanie Pracownia Ceramiczna Ceramikarnia w Słupsku jako przykładowa jednoosobowa działalność gospodarcza dofinansowania w ramach projektu z działania 6.2.

Ceramikarnia funkcjonuje od 2011 roku i już wpisała się w życie gospodarcze i społeczne miasta Słupska. W pracowni prowadzone są zajęcia ceramiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych – indywidualne i grupowe. Ponadto w ofercie ceramikarni znajdują się zajęcia grupowe – pokazowe dla różnych grup wiekowych, zajęcia rodzinne dla rodziców i ich pociech, podczas których uczestnicy mogą zapoznać się z cyklem wytwarzania naczyń ceramicznych, ulepić niewielki ceramiczny przedmiot. Wszystkie prace, które powstają w pracowni z ceramiki wykonane przez uczestników są ich własnością.

W Ceramikarni znajduje się Galeria Na Piętrze, w której sprzedawane są oryginalne wyroby ceramiczne, stanowiące doskonały pomysł na upominek.

W ramach spotkania animacyjnego i wizyty studyjnej osoba, która założyła Ceramikarnię opowie o swoich doświadczeniach uczestnictwa w projekcie realizowanego w ramach działania 6.2 oraz o swojej działalności gospodarczej.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli organizacji, instytucji i przedsiębiorców zainteresowanych tematyką spotkania z obszaru działania ROEFS w Słupsku (powiaty: słupski, bytowski, lęborski, wejherowski, pucki, m. Słupsk).

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 maja br. w siedzibie Ceramikarni w Słupsku, od godz. 10.00

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.slupsk.roefs.pl w formie elektronicznej na adres [email protected] lub faxem na numer (059) 841 32 61.

Serdecznie zapraszamy!

www.slupsk.roefs.pl

oprac. ops.pl angoc

Komentarze Przedsiębiorczość w PO KL – dobre praktyki (0)

      4 + 2 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»
Karolina914 » 25 lipca 2024, 13:27

świadczenie pielęgnacyjne

sisi » 25 lipca 2024, 12:43

usługi opiekuńcze

pracownik dmie2021 » 25 lipca 2024, 12:21

zapytanie wydatki

Agawik » 25 lipca 2024, 12:17

nadpłaty