PIERWSZA W POLSCE SZKOŁA TRENERÓW W OPS

Ruszył nabór do kolejnej edycji Szkoły trenerów w OPS. Nasza oferta jest odpowiedzią na duże zainteresowanie szkoleniami w ramach struktur Ośrodków Pomocy Społecznej, co wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na Trenerów z doświadczeniem w pracy w tym obszarze.

Jednocześnie przebycie całego cyklu szkoleniowego pozwala ubiegać się o rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, co gwarantuje pracę nie tylko w OPS, ale również realizację szkoleń w innych instytucjach sfery budżetowej i prywatnej.

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA MEN NA MOCY ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUK Z DNIA 3 LUTEGO 2006 R. W SPRAWIE UZYSKIWANIA I UZUPEŁNIANIA PRZEZ OSOBY DOROSŁE WIEDZY OGÓLNEJ, UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH W FORMACH POZASZKOLNYCH, UPRAWNIAJĄCY DO PRACY W ZAKRESIE ZAGADNIEŃ OBJĘTYCH KURSEM.

Przebieg poprzedniej edycji możesz prześledzić na naszym BLOGU


REKRUTACJA:

Wypełnij formularz REKRUTACYJNY na stronie internetowej www.pcrbutterfly.pl
 
Po przyjęciu Twojego zgłoszenia dostaniesz informację zwrotną, czy zostałeś zakwalifikowany do udziału w Szkole Trenerów.

TWOJE KORZYŚCI:

ROZWÓJ

Twoją korzyścią z uczestnictwa w szkole będzie ROZWÓJ osobisty. Dowiesz się jakie są Twoje mocne strony, co możesz doskonalić i wzmacniać. Podniesiesz swoją samoocenę i będziesz wiedział jak realizować własne marzenia.

Ponad to zdobędziesz nowy bardzo dobrze płatny zawód co w połączeniu z Twoim doświadczeniem w pracy sprawi, że będziesz bardzo dobrym fachowcem w dziedzinie szkoleń Kadr Pomocy Społecznej, jak również klientów OPS.
Oferowany przez nas cykl szkoleniowy to nowa droga do rozwoju trenerskiego, pozwali Ci ubiegać się o Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nasi trenerzy będą Ci towarzyszyć w osiągnięciu zawodowego i osobistego sukcesu.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.pcrbutterfly.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 600 391 500 oraz 693 169 828.

Pozdrawiamy


oprac. ops.pl angoc

Komentarze PIERWSZA W POLSCE SZKOŁA TRENERÓW W OPS (0)

      1 + 1 = ?    

ZOBACZ PODOBNE