Partnerzy

      Archiwalne

Podyplomowe Studia Organizacji Pomocy Społecznej

Uniwersytetu Śląskiego ogłasza dodatkowe zapisy na ósmą edycję Podyplomowych Studiów Organizacji Pomocy Społecznej. Studia oferują program (300 godzin), w którym zawarte jest określone w rozporządzeniu ministra minimum programowe dla specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej, a tym samym dają formalne uprawnienia z tym związane.

Studium Pracy Socjalnej Uniwersytetu Śląskiego ogłasza dodatkowe zapisy na ósmą edycję Podyplomowych Studiów Organizacji Pomocy Społecznej. Wykładowcami Studiów są wysokiej klasy specjaliści – pracownicy różnych wydziałów UŚ oraz doświadczeni praktycy z obszaru pomocy społecznej.

Zajęcia trwają trzy semestry i odbywają się raz w tygodniu w czwartki od godz. 14.15. Dodatkowe zapisy na Studia przyjmujemy do 15 lutego 2009r. w dziekanacie PSOPS, Wydział Nauk Społecznych UŚ, pok. 20, Katowice, ul. Bankowa 11, od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00 – 13.00.

Wymagane są następujące dokumenty: dyplom ukończenia studiów wyższych, podanie do kierownika Studiów z prośbą o przyjęcie na Studia, krótki życiorys i wypełniony standardowy kwestionariusz osobowy.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela
dziekanat PSOPS, tel. 0-32 359 13 31.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
uzyskaniem specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej!

oprac. ops.pl angoc

Komentarze Podyplomowe Studia Organizacji Pomocy Społecznej (0)

      3 + 5 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

OLSZTYN. Praktyczne aspekty organizacji wolontariatu

30 września 2010     
Serdecznie zapraszamy animatorów oraz kandydatów na koordynatorów pracy wolontariuszy...»

Bezpłatna wizyta studyjna: Lokalne inicjatywy na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej. Aktywna polityka społeczna

26 lutego 2013     
Instytut Rozwoju Służb Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnej wizycie studyjnej,...»

Konferencja szkoleniowa ”Zachowania seksualne mieszkańców domów pomocy społecznej” Kazimierz Dolny

24 września 2009     
Serdecznie zapraszamy na konferencję szkoleniową dla kadry zarządzającej domami...»

SPECJALIZACJA Z ZAKRESU ORGANIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

17 grudnia 2008     
Dział Szkoleń Instytutu Rozwoju Służb Społecznych ogłasza nabór na specjalizację...»

Podyplomowe Studium
Nauk o Pracy i Polityki Społecznej Zaprasza

16 stycznia 2009     
Instytut Polityki Społecznej UW organizuje Podyplomowe Studium Nauk o Pracy i Polityki...»

Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu: szkolenia dla pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych.

16 stycznia 2009     
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza pracowników i wolontariuszy organizacji...»
referent444 » 16 czerwca 2025, 07:45

kto podpisuje decyzję

zielonypłatek » 16 czerwca 2025, 07:18

Czy przysługuje KDR obcokrajowcowi?

junbon » 14 czerwca 2025, 04:47

Snow Rider 3D