Jak efektywnie komunikować się bez agresji?
Spotkania treningowe"Jak mówić, by być w zgodzie z sobą,
nie ranić innych i być odpornym na zranienia?"
Zapraszam do uczestnictwa w otwartej grupie rozwojowo – treningowej szczególnie tych, którzy są zdecydowani na pracę nad zmianą swojego sposobu komunikowania się. Bardzo wiele trudności i przykrych doznań w sytuacji rozmowy wynika z nieuświadamianych nawyków komunikacyjnych.
W trakcie spotkań będziemy trenować ich zamianę na takie, które pozwalają samemu być mniej toksycznym dla otoczenia i jednocześnie „rozbrajać” toksyczne komunikaty innych osób. Spotkania służą poznaniu zasad i trenowaniu praktycznego stosowanie metody nonviolent communication (pol. porozumiewanie się bez przemocy) w zakresie tematycznym zawartym w książce Marshalla Rosenberga „Porozumienie bez przemocy. O języku serca”.
Osoby zainteresowane poprawą jakości komunikacji z partnerem, dzieckiem, członkami rodziny lub współpracownikami zapraszam do uczestnictwa w spotkaniach.
Spotkania odbywać się będą w poniedziałki, w godzinach 18.00 – 19.30 w Warszawie. Pierwsze spotkanie planowane jest w dniu 12 października 2009r.
wiecej informacji: www.sztukarozwoju.pl , tel.0 502 06 88 49
Monika Duda
e-mail: [email protected]
oprac. ops.pl angoc