Archiwalne

Bezpłatne szkolenia z ekonomii społecznej i partnerstw lokalnych

Ekonomia społeczna w powiatach województwa wielkopolskiego” realizowanym przez Polsko – Niemieckie Przedsiębiorstwo Doradztwa, Szkolenia i Konsultingu „Profi – Kurs’ Sp. z o.o. finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do przedstawicieli administracji samorządowej, sektora biznesu i organizacji pozarządowych. Zapraszamy do udziału w projekcie szkoleniowym „Ekonomia społeczna w powiatach województwa wielkopolskiego” realizowanym przez Polsko – Niemieckie Przedsiębiorstwo Doradztwa, Szkolenia i Konsultingu „Profi – Kurs’ Sp. z o.o. finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do przedstawicieli administracji samorządowej, sektora biznesu i organizacji pozarządowych.

Szkolenia obejmują swoim zakresem tematykę ekonomii społecznej, budowania partnerstw społeczno – lokalnych, możliwości finansowania projektów partnerskich z funduszy unijnych. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobędą Państwo szeroką wiedzę na temat zakładania i funkcjonowania spółdzielni socjalnych oraz partnerstw lokalnych.

Szkolenia składają się z z trzech modułów, każdy po 32 godziny. Dodatkowo każda grupa szkoleniowa zostaje objęta wsparciem przy konstruowaniu partnerstwa – 20 godzin konsultacjami ze specjalistami w zakresie budowania partnerstw lokalnych.

W ramach projektu pragniemy zainicjować powstanie partnerstw na rzecz rozwoju szeroko rozumianej ekonomii społecznej oraz poszerzyć wiedzę społeczności lokalnych na temat korzyści płynących ze współpracy przedstawicieli równych sektorów.

Uczestnicy szkoleń nabędą nowe umiejętności, przydatne nie tylko w pracy zawodowej. Szkolenie uwrażliwi uczestników na problemy społeczne oraz umożliwi aktywne działanie na rzecz społeczności lokalnej.

Wszyscy uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. W czasie trwania szkoleń zapewniamy catering. Szkolenia prowadzone będą przez wykwalifikowana kadrę trenerską. Dodatkowe informacje znajdują się n a stronie internetowej projektu www.ekonomiaspol.com.pl oraz pod numerem tel.: (061) 825 02 79 lub +48 501 011 738

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie – ilość miejsc ograniczona
http://www.ekonomiaspol.com.pl
oprac. ops.pl angoc

Komentarze Bezpłatne szkolenia z ekonomii społecznej i partnerstw lokalnych (0)

      1 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»
Ag@@ » 26 lutego 2024, 18:53

Leasing finansowy/operacyjny

TomekM » 26 lutego 2024, 18:03

AOON - KOREKTA, FP

Renia C » 26 lutego 2024, 16:38

ważność orzeczenia

alaaa » 26 lutego 2024, 16:22

976 -wzajemne wyłączenia