Archiwalne

Letnia szkoła dziennikarstwa dla seniorek [REKRUTACJA ZAMKNIĘTA]

Jak szukać inspiracji i skąd brać pomysły na dobre teksty? Jak przeprowadzić wywiad, jak zrobić poruszający reportaż? Jak pokonać tremę i znaleźć własny, niepowtarzalny styl? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestniczki bezpłatnych warsztatów pisarsko – dziennikarskich, które rozpoczynają się w czerwcu w Fundacji Feminoteka.[OD DNIA 20.06.2012 REKRUTACJA Z UWAGI NA WYPELNIENIE LIST ZAMKNIETA]Warsztaty przeznaczone są dla kobiet 50+, które marzą o własnej działalności pisarsko publicystycznej. Podczas spotkań uczestniczki poznają najważniejsze metody zbierania i opracowywania informacji, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej \”literackich\” form, czyli wywiadu i reportażu. Poznają tajniki pracy mistrzów, dowiedzą się, jak zadawać pytania, aby uzyskać ciekawe odpowiedzi. Nauczą się także prowadzić bloga. Zajęcia będą odbywały się w ciekawej i praktycznej formie. Dodatkiem do warsztatów pisarsko – dziennikarskich będą warsztaty fotograficzne.

Mamy nadzieję, że udział w warsztatach zaowocuje wspólnym blogiem uczestników, albo listą dyskusyjną. Wszystkie seniorki będą także mogły publikować swoje teksty w popularnym portalu Feminoteki www.feminoteka.pl.

Warsztaty odbywać będą się w czerwcu, lipcu i sierpniu. Zgłoszenie do udziału w warsztatach należy przysłać do koordynatorki projektu Małgorzaty Łojkowskiej na adres: [email protected]. W mailu trzeba podać: imię i nazwisko, informację, w których warsztatach chcemy wziąć udział (pisarskich, dziennikarskich czy fotograficznych) oraz telefon kontaktowy.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu \”Seniorki do dzieła\” finansowanego przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem 22 392 94 71.

oprac. ops.pl angoc

Komentarze Letnia szkoła dziennikarstwa dla seniorek [REKRUTACJA ZAMKNIĘTA] (0)

      2 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»