Szkolenia   

Szkoła Trenerów to korzyść dla Ciebie!

Zostały 3 wolne miejsca w III edycji Szkoły Trenerów PCR „Butterfly”!

Po pierwsze i najważniejsze rozwój! Często zadajesz sobie pytanie – jak pokierować swoją karierą? Często może czujesz, że to czym do tej pory się zajmujesz nie przynosi Ci satysfakcji? Oferta Niepublicznej Placówki Systemu Oświaty – Profesjonalnego Centrum Rozwoju – Butterfly s.c. jest właśnie dla Ciebie. Szkoła Trenerów poszerzy Twoją perspektywę zawodową na rynku pracy. Rozwój osobisty jaki niesie za sobą uczestnictwo w Szkole Trenerów, podniesie Twoją samoocenę, odkryje Twoje mocne strony i pozwoli Ci realizować marzenia. Będziesz miał dobrze płatny zawód oraz wykształcenie i doświadczenie niezbędne do pracy trenera. Po ukończeniu Szkoły Trenerów możesz ubiegać się o Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Cykl szkoleniowy jest opracowany przez profesjonalistów i prowadzony przez profesjonalistów. Dzięki nim i Ty staniesz się kompetentnym twórcą szkoleń, na nowej drodze rozwoju trenerskiego. Będziesz wiedział jak pracować z grupą, jak prowadzić proces rozwoju grupowego i jak radzić sobie z oporem w grupie. Dzięki poznanym w Szkole Trenerów narzędziom będziesz umiejętnie motywować uczestników Twoich szkoleń oraz pracować na ich zasobach. W pracy z klientem indywidualnym staniesz się aktywnym rozmówcą, udzielającym konstruktywnej informacji zwrotnej i zadającym pytania motywujące do zmiany. Zdobyte umiejętności przełożą się na Twój profesjonalizm i postawę trenerską.

Korzyści jakie daje Ci ukończenie Szkoły Trenerów będziesz odczuwał każdego dnia, bowiem zyskasz pracę która da Ci satysfakcję. Dodatkowo jako Niepubliczna Placówka Oświatowa dołączymy do tego Zaświadczenie MEN w zawodzie trener wykładowca na kursach i szkoleniach kod zawodu nr 235915 (w języku polskim i angielskim). Udział w Szkole Trenerów obejmuje 208 godzin. Twoja inwestycja – 5500, 00 zł (z możliwością opłaty w ratach).

Do zobaczenia w Szkole Trenerów!

Rekrutacja trwa, szczegóły na stronie internetowej.

Sylwia Szczygłowska, Katarzyna Walioszczyk-Urbaniak
e-mail: [email protected]

Komentarze Szkoła Trenerów to korzyść dla Ciebie! (2)

      2 + 4 = ?    
Jest kilka sytuacji w życiu, które wiem że były przełomowe. Udział w Szkole Trenerów "Butterfly" z pewnością do nich należy. Upewniłam się w swoich kompetencjach, zobaczyłam braki, poznałam nowe możliwości rozwoju. I przede wszystkim poznałam cudownych ludzi! To jest wartość ponadczasowa:)
DODAŁ: Ania Klim-Jaworska DNIA 21 kwietnia 2015 O 09:57
Warto zainwestować w siebie w Szkole Trenerów. Polecam serdecznie. Obecnie kończę Szkołę Trenerów w Częstochowie i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Dzięki szkole, pomimo, iż prowadziłem i nadal prowadzę szkolenia, spojrzałem na moją pracę z innej perspektywy, a właściwie z wielu perspektyw; ma to bezpośrednie przełożenie na jakość pracy i komunikaty zwrotne od uczestników szkoleń. Uruchomienie procesu zmian we mnie spowodowało lawinę przemyśleń, rozmów, które już od pierwszych zjazdów pozytywnie procentują. :):)
DODAŁ: Karol Jasiak DNIA 20 kwietnia 2015 O 12:40

ZOBACZ PODOBNE

Bon energetyczny – nowa forma wsparcia gospodarstw domowych. Szkolenie online z sesją pytań i odpowiedzi.

11 lipca 2024      TAGI:   
W jakiej sytuacji można dokonać zmiany prawa do bonu? W jakich przypadkach będzie...»
Jak tworzyć Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych by nie była pułkownikiem i spełniała wymogi prawa.

Spotkanie z ekspertem dla kadry zarządzającej OPS i CUS: Jak tworzyć Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych? [bezpłatny webinar]

02 lipca 2024      TAGI:      
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze z cyklu "Spotkanie z ekspertem", który...»
Bezpieczeństwo osobiste pracowników socjalnych

Bezpieczeństwo osobiste pracowników socjalnych. Szkolenie online.

27 czerwca 2024      TAGI:      
Mając na uwadze ustawowy wymóg, jak również rzeczywistą potrzebę działania narzecz...»
Dodatek „1000 zł” dla pracowników pomocy społecznej

Dodatek „1000 zł” dla pracowników pomocy społecznej (bezpłatne szkolenie online)

05 czerwca 2024      TAGI:      
Nowelizacja ustawy o pomocy społecznej wprowadza mechanizm dodatków do wynagrodzeń...»
Bon Energetyczny 2024

Bon Energetyczny 2024 – szkolenie online na żywo + możliwość zadawania pytań na czacie

05 czerwca 2024      TAGI:   
Zapraszamy na szkolenie online z możliwością zadawania pytań na czacie "Bon Energetyczny...»