Partnerzy

      Newsy      

KIELCE. Konferencja „Innowacyjne metody wsparcia kobiet doświadczających przemocy ekonomicznej”

model-wsparcia_logoCentrum Integracji Społecznej we Wrocławiu oraz Caritas Diecezji Kieleckiej serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „Innowacyjne metody wsparcia kobiet doświadczających przemocy ekonomicznej”. Konferencja odbędzie się w dniu 8 czerwca 2015 w BEST WESTERN Grand Hotel (dawniej Łysogóry), Kielce, ul. Sienkiewicza 78.

Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Wojewody Świętokrzyskiego oraz Prezydenta Miasta Kielce. Głównym celem Konferencji jest zwrócenie uwagi na problem przemocy ekonomicznej wśród kobiet, a także prezentacja skutecznych rozwiązań wzmacniających współpracę publicznych i niepublicznych instytucji działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W załączniku znajduje się zaproszenie wraz z agendą.

Szczegóły dostępne są również na stronie internetowej projektu:
www.modelwsparcia.cis.wroclaw.pl

Serdecznie zapraszamy

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet I Zatrudnienie i integracja społeczna, Działanie 1.2 – Wsparcie systemowe instytucji pomocy i integracji społecznej”.

Projekt: „Model Wsparcia jako innowacyjne narzędzie wzmacniające współpracę publicznych i niepublicznych instytucji pomocy społecznej oraz przedsiębiorców dedykowane gminnym zespołom interdyscyplinarnym”

Centrum Integracji Społecznej we Wrocławiu
ul. Strzegomska 49
53-611 Wrocław

Komentarze KIELCE. Konferencja „Innowacyjne metody wsparcia kobiet doświadczających przemocy ekonomicznej” (0)

      5 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

„Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” edycja 2017 – wyniki

15 maja 2017      TAGI:         
Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki konkursu „Wspieranie...»

Warszawa. Konferencja podsumowująca projekt „PwP Nowe Kompetencje”

10 czerwca 2015      TAGI:         
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ulicy im.K.Lisieckiego...»

Temida pod Lupą: stereotypy, uprzedzenia i przesądy w sądach karnych i rodzinnych w sprawach związanych z przemocą wobec kobiet – konferencja

22 kwietnia 2016      TAGI:      
W dniu 28 kwietnia 2016 r. w godzinach 11.00 - 17.00 w Fundacji im. S. Batorego w Warszawie...»

Lublin: konferencja ”Ocena zasobów pomocy społecznej w gminie i w powiecie”

08 grudnia 2011     
Obserwatorium Integracji Społecznej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie...»

Poznań: Innowacyjne usługi opiekuńcze

27 lutego 2009     
„Ośrodek Opieki Środowiskowej”, który powstał w ramach projektu Fundacji...»

Konferencja w Poznaniu o standardach usług i modelach instytucji pomocowych

05 grudnia 2011     
Kolejna z konferencji dotyczących standaryzacji usług i modeli instytucji odbędzie...»