Praca z trudnym klientem – jak radzić sobie z „gadzim mózgiem” u siebie i u klienta oraz jak wzmacniać „szczęśliwy mózg” – bezpłatny webinar
Tytuł wydarzenia:
Praca z trudnym klientem – jak radzić sobie z „gadzim mózgiem” u siebie i u klienta oraz jak wzmacniać „szczęśliwy mózg”.
Termin:
02.02.23 r.; godz.14.00.
Miejsce:
Facebook; link do wydarzenia: https://fb.me/e/6ZkKWqd3U
Praca z osobami korzystającymi z pomocy społecznej często uruchamia tryb – gadziego mózgu. Tak po stronie klientów, jak i u pracowników socjalnych. Nasza ekspertka Pani Iwona Klimowicz postara się znaleźć odpowiedzi na pytania co robić, by zminimalizować występowanie takich sytuacji. Zapraszamy na spotkanie pod tytułem :
Praca z trudnym klientem – jak radzić sobie z „gadzim mózgiem” u siebie i u klienta oraz jak wzmacniać „szczęśliwy mózg”.
– Co robić, by nie wejść w tryb: – t zw.: 3 x F – Walka – Ucieczka – Zamrożenie?
– Co zrobić, gdy już w niego wejdziemy?
– Jak radzić sobie z trudnymi emocjami klientów?
– Jak wzmacniać nasz „szczęśliwy mózg”?
Prowadząca:
Iwona Klimowicz – wieloletni trener, prowadzący szkolenia dla kadry pomocy społecznej. Wykładowca oraz autorka i współautorka wielu artykułów o tematyce związanej z działalnością ośrodków pomocy społecznej zamieszczanych w “Doradcy w pomocy społecznej”. Ekspert w zakresie przygotowywania strategii dla miast i województw dotyczących rozwiązywania problemów społecznych.
Szczegółowych informacji udziela Opiekun klienta: Izabela Orlikowska.
Tel. 690 300 482; e-mail: [email protected].
Zapraszamy!
Zespół Szkolenia.expert
Komentarze Praca z trudnym klientem – jak radzić sobie z „gadzim mózgiem” u siebie i u klienta oraz jak wzmacniać „szczęśliwy mózg” – bezpłatny webinar (0)

CEEB – nowe zadania dla OPS-ów. Bezpłatny webinar.

NOWE ZADANIE ASYSTENTA RODZINY – Bezpłatny webinar.

Procedura „Niebieskie karty” ze szczególnym uwzględnieniem nowego kwestionariusza szacowania ryzyka zagrożenia dla życia lub zdrowia dziecka. Dokumentowanie prowadzonych działań przez ZI oraz GDP. Szkolenie online na żywo.

Spotkania warsztatowe „Odzyskać Siebie”

Nakaz oraz zakaz, czyli o zmianach w obszarze przemocy w rodzinie
