Newsy      

Ostatnie wolne miejsca na studia podyplomowe: Metodyka i metodologia pracy socjalnej oraz MBA dla profesji społecznych!

Uczelnia Korczaka, lider w kształceniu profesji społecznych, zamyka nabór na studia podyplomowe Metodyka i metodologia pracy socjalnej oraz MBA: Master of Social Services Administration w zakresie deinstytucjonalizacji i rozwoju usług środowiskowych. To ostatni moment, by rozpocząć studia w semestrze letnim.

Metodyka i metodologia pracy socjalnej to dwusemestralne studia kwalifikacyjne, których program dostosowany jest do założeń rozporządzenia Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Realizując proponowane przez MRiPS bloki tematyczne, słuchacze studiów podyplomowych zdobędą niezbędną wiedzę, kwalifikacje i umiejętności umożliwiające wykonywanie zawodu pracownika socjalnego. Studia są skierowane do wszystkich, którzy chcą zdobyć uprawnienia pracownika socjalnego, podwyższyć swoje kwalifikacje oraz planują rozpoczęcie pracy w instytucjach i organizacjach pomocy społecznej. Studia realizowane są w wygodnej formie on-line, co pozwala na swobodne łączenie rozwoju osobistego z życiem zawodowym i prywatnym.

Więcej informacji o kierunku: https://uczelniakorczaka.pl/ckp/kierunek/metodyka-i-metodologia-pracy-socjalnej/

W ofercie śródrocznej Uczelni Korczaka znalazł się także innowacyjny w skali kraju, pierwszy program MBA dedykowany profesjom społecznym – Master of Social Services Administration w zakresie deinstytucjonalizacji i rozwoju usług środowiskowych. Rekrutacja potrwa tylko do końca marca. Będzie to trzecia edycja studiów, których program powstał we współpracy z European Social Network (ESN), międzynarodową siecią ponad 160 organizacji członkowskich w 35 krajach, w skład której wchodzą krajowe stowarzyszenia dyrektorów, departamenty pomocy społecznej na poziomie rządowym, regionalnym i lokalnym. Dwusemestralne studia realizowane są hybrydowo, a zajęcia prowadzą najlepsi w kraju specjaliści i praktycy wsparcia społecznego.

Więcej informacji o kierunku: https://uczelniakorczaka.pl/ckp/kierunek/master-of-social-services-administration-w-zakresie-deinstytucjonalizacji-i-rozwoju-uslug-srodowiskowych/

Rekrutacja na Uczelnię Korczaka: https://irk.uczelniakorczaka.pl/

Uczelnia Korczaka – Akademia Nauk Stosowanych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni wyższych w kraju, która od 30 lat kształci kadry dla edukacji i służb społecznych. Uczelnia zrealizowała szereg szkoleń dla pracowników służb społecznych, w tym pracowników socjalnych (m.in. specjalizacje II i I stopnia w zawodzie pracownik socjalny, szkolenia dla Centrów Usług Społecznych oraz Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej, szkolenia z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej). W 2023 roku Uczelnia Korczaka przeprowadziła największe w kraju badanie realizatorów i odbiorców usług społecznych w kontekście deinstytucjonalizacji, zrealizowane na zlecenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu przez liczący prawie 40 osób zespół ekspertów z 13 ośrodków naukowych. Wzięło w nim ogółem udział ponad 8,3 tys. respondentów: odbiorcy usług, ich realizatorzy w instytucjach oraz decydenci w samorządach.

Kandydatów zapraszamy do zapisów poprzez stronę: https://irk.uczelniakorczaka.pl/

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu:
+48 885 806 134
[email protected]

Komentarze Ostatnie wolne miejsca na studia podyplomowe: Metodyka i metodologia pracy socjalnej oraz MBA dla profesji społecznych! (0)

      1 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Już 5.10 bezpłatny webinar: Zostań liderem rozwoju usług społecznych

Już 5.10 bezpłatny webinar: Zostań liderem rozwoju usług społecznych

02 października 2023      TAGI:         
Uczelnia Korczaka, lider w kształceniu profesji społecznych, zaprasza do udziału...»
Nowy wzór świadectwa pracy

Nowy wzór świadectwa pracy

17 maja 2023      TAGI:      
W dniu 15.05.2023 r. zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Rodziny i Polityki...»
Deinstytucjonalizacja i rozwój usług środowiskowych

Trwa nabór na nowe studia dla kadr pomocy społecznej: Deinstytucjonalizacja i rozwój usług środowiskowych

03 sierpnia 2023      TAGI:      
Uczelnia Korczaka uruchamia II edycję studiów podyplomowych MBA dedykowanych profesjom...»
Akademia liderów rozwoju usług społecznych Uczelni Korczaka

Dla kogo Akademia liderów rozwoju usług społecznych Uczelni Korczaka?

19 października 2023      TAGI:      
Wdrażanie i rozwój usług społecznych na poziomie samorządów gminnych i powiatowych...»
Ostatnie chwile na wykorzystanie bonu turystycznego

Ostatnie chwile na wykorzystanie bonu turystycznego

20 marca 2023      TAGI:         
Idea bonu turystycznego zrodziła się w czasie trwania pandemii COVID-19. Miał ondocelowo...»
Wiktoria111 » 20 kwietnia 2024, 13:01

Praca a wiek - badania

ewulka0904 » 19 kwietnia 2024, 14:34

czy proporcjonanie liczy zwroty?