Warszawa: Podziękowanie – projekt EFS
Serdeczne podziękowania za współpracę Pracownicom Przedszkola Anglojęzycznego Polish – Canadian Preschool oraz Rodzicom dzieci uczęszczających do tego przedszkola za zorganizowanie imprezy Mikołajkowej dla dzieci uczestniczek Projektu EFS „Czas na zmianę – program aktywnej integracji społecznej i zawodowej kobiet z Dzielnicy Włochy”
S E R D E C Z N I E
D Z I Ę K U J E M Y !
przede wszystkim:
Pani Małgosi Guli,
Pani Wioli Rudnik
i Pani Marcie Chorzeli
za zorganizowanie imprezy Mikołajkowej dla dzieci uczestniczek Projektu EFS „Czas na zmianę – program aktywnej integracji społecznej i zawodowej kobiet z Dzielnicy Włochy” oraz Rodzicom dzieci uczęszczających do powyższego przedszkola za włączenie się w zorganizowanie imprezy i ofiarowanie dzieciom pięknych prezentów.
Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci były zachwycone Mikołajem (Wielkie dzięki, ale sza!), prezentami i ogólną atmosferą. Mamy były bardzo wzruszone.
Pracownik socjalny Projektu
Kierownik Projektu EFS
oprac. ops.pl angoc
Komentarze (0)

Praca zdalna w urzędach została przedłużona. Jest rozporządzenie Rady Ministrów

Prawo przyjazne dzieciom. Ministerstwo szykuje pakiet zmian ustawowych

Ruszył konkurs ofert do programu „Senior+” edycja 2021

Rusza nowy program na rzecz seniorów „Aktywni+”. Można już składać oferty
