Archiwalne

Grupa psychoedukacyjna dla opiekujących się osobą przewlekle chorą

Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej zaprasza do bezpłatnego udziału w realizowanym projekcie „Razem, osobno czy wspólnie w poszukiwaniu dobrych rozwiązań? – Cykl edukacyjno-warsztatowy wsparcia grupowego dla opiekunów i rodzin osób przewlekle chorych”. Pierwsze spotkanie 11.05.2011 o godz 16:30 w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 60.

Razem, osobno czy wspólnie w poszukiwaniu dobrych rozwiązań? – Cykl edukacyjno-warsztatowy wsparcia grupowego dla opiekunów i rodzin osób przewlekle chorych”. Grupą docelową są osoby powyżej 18 r.ż. zamieszkałe na terenie Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Oferta edukacyjno-warsztatowa skierowana jest w szczególności do osób opiekujących się przewlekle chorymi, głównie na schorzenia psychiczne, do osób zawodowo, wolontaryjnie opiekujących się ludźmi przewlekle chorymi, w tym głównie na schorzenia psychiczne, kadra pozamedyczna zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, oraz środowiskowych domów samopomocy, hospicjów, i innych placówek, w których sprawowana jest opieka nad osobami przewlekle chorymi; a także osób chcących przygotować się do tej roli.

Osoby zainteresowane udziałem w Projekcie zgłaszać się mogą do końca maja 2011r. Telefony kontaktowe: 510 046 400 lub 606 176 148. Kontakt mailowy: [email protected]  Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 11 maja 2011 r. o godz 16.30. w Toruniu, ul. Bydgoska 60.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (zajęcia warsztatowe w małych grupach) o zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Łączna liczba zajęć – 108 godzin. Zakres zajęć obejmuje: warsztaty wsparcia grupowego w opiece nad osobą przewlekle chorą, ze szczególnym uwzględnieniem chorób psychicznych, z podstawami treningu interpersonalnego, treningu asertywności, radzenia sobie ze stresem; warsztat umiejętności psychospołecznych, techniki relaksacyjne, profilaktykę wypalenia zawodowego, techniki efektywnej komunikacji z wykorzystaniem metody Wideotreningu komunikacji (VIT).

Informacje szczegółowe oraz Karta zgłoszenia na stronie www.tsas-torun.pl  

oprac. ops.pl angoc

Komentarze Grupa psychoedukacyjna dla opiekujących się osobą przewlekle chorą (0)

      4 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»
Wiktoria111 » 20 kwietnia 2024, 13:01

Praca a wiek - badania

ewulka0904 » 19 kwietnia 2024, 14:34

czy proporcjonanie liczy zwroty?