Seminarium: „Administracja publiczna – pomiędzy empatią a skutecznością”
Celem seminarium jest przekazanie wiedzy o zasadach kierujących postępowaniem przed urzędami administracji publicznej oraz wskazanie ich znaczenia.
W trakcie seminarium przedstawione zostaną zasady procedury administracyjnej, których celem z jednej strony jest zwiększenie prawidłowości działania administracji, z drugiej zaś służą zagwarantowaniu ochrony praw obywatelskich w postępowaniu przed organami administracyjnymi. Podczas seminarium zostaną przekazane wskazania stosowania zasad w praktyce urzędów publicznych.
Seminarium jest adresowane do pracowników instytucji
samorządowych i rządowych z obszaru polityki społecznej.
Informacje organizacyjne:
Seminarium odbędzie się 9 września 2011 roku
w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Atrium
Al. Jana Pawła II 27 Warszawa.
Uczestniczkom/uczestnikom seminarium przysługuje zwrot
udokumentowanych kosztów przejazdu do kwoty 200 zł.
Formularz zgłoszeniowy oraz program seminarium
dostępne są na stronie www.irss.pl
Wszelkich informacji na temat seminarium udziela
Dział Szkoleń tel. 22 629-40-18 wew. 105, 106 lub 107.
oprac. ops.pl angoc












