Newsy

Ekonomicznie i praktycznie w Żurominie, Mławie i Węgrowie

 

Rozwój ekonomii społecznej uzależniony jest od zrównoważonego współdziałania sektorów pozarządowego, samorządowego i biznesowego, konfrontacji ekspertów i praktyków, różnych kierunków myślenia o przyszłości ekonomii społecznej. Stowarzyszenie BORIS we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Przedsiębiorstwa i Partnerstwa Lokalnego Euro-Inicjatywa zapraszają wszystkich zainteresowanych tym tematem na seminaria „Ekonomia społeczna dziś i jutro”.

seminaria odbędą się:

27 listopada 2012 (wtorek), w godz. 12 – 15 w Starostwie Powiatowym w Żurominie, Plac Piłsudskiego 4

28 listopada 2012 (środa), w godz. 12 – 15, w Miejskim Domu Kultury w Mławie, Stary Rynek 13.

29 listopada 2012 (czwartek), w godz. 12 – 15, w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5.

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane założenia do Mazowieckiej Strategii Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz innowacyjne rozwiązania w obszarze ekonomii społecznej z woj. dolnośląskiego. Zastanowimy się, w jakich obszarach ekonomia społeczna może służyć mieszkańcom naszych gmin i powiatu, a w jakich wymaga wsparcia i rozwoju na przyszłość. W trakcie spotkania zapraszamy na gorący poczęstunek.

Program oraz formularz zgłoszenia na: https://new1.boris.org.pl/ekonomicznie-i-praktycznie-w-mlawie-zurominie-i-wegrowie/  



oprac. ops.pl angoc

Komentarze Ekonomicznie i praktycznie w Żurominie, Mławie i Węgrowie (0)

      3 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

RPO chce wydania uchwały w sprawie świadczenia pielęgnacyjnego

RPO chce wydania uchwały w sprawie świadczenia pielęgnacyjnego

18 marca 2025      TAGI:         
Rzecznik Praw Obywatelskich zgłosił swój udział w toczącym się postępowaniu...»
Ograniczenie czasowe dopuszczalności wytoczenia powództwa o zaprzeczenie ojcostwa okiem Trybunału Konstytucyjnego

Ograniczenie czasowe dopuszczalności wytoczenia powództwa o zaprzeczenie ojcostwa okiem TK

17 marca 2025      TAGI:   
W dniu 12 marca 2025 r. Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok w przedmiocie konstytucyjności...»
Rusza druga tura naborów w ramach Inwestycji C2.1.3 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Celem programu jest zwiększenie liczby osób posiadających podstawowe kompetencje cyfrowe.

Kompetencje cyfrowe II tura

17 marca 2025      TAGI:   
Rusza druga tura naborów w ramach Inwestycji C2.1.3 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania...»
Konferencja poświęcona nowym standardom opieki nad dziećmi

Konferencja poświęcona nowym standardom opieki nad dziećmi

17 marca 2025      TAGI:      
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza do udziału w organizowanej...»
„Innowacje społeczne” niedługo rusza nabór wniosków

„Innowacje społeczne” – niedługo rusza nabór wniosków

10 marca 2025      TAGI:      
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej ogłosiło konkurs nr FERS.05.01-IZ.00-003/25...»
Nowy tekst jednolity kodeksu pracy

Nowy tekst jednolity kodeksu pracy

10 marca 2025      TAGI:      
W dniu 6 marca 2025 r. zostało opublikowane obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej...»