Newsy         

Pierwsze w Polsce Trenerki w OPS

Absolwentki Pierwszej Edycji Szkoły Trenerów w OPSUroczyście zakończono Pierwszą Edycję I w Polsce Szkoły Trenerów w OPS. Był torcik Butterfly, wiele radości, łez wzruszenie i morze wspomnień z 8 miesięcy wspólnej podróży.

Nasze Adeptki podkreślały znaczenie ZMIANY jaka dokonała się w ich życiu nie tylko zawodowym, ale również prywatnym. Przyszły do Szkoły z nadzieją, że zdobędą nowe umiejętności i tak się stało, ale nie spodziewały się olbrzymiej przemiany, jaka dokonała się w ich życiu osobistym.

Wszystkie uczestniczki były zgodne co do jednego – to tak naprawdę nie koniec, a początek wspaniałej drogi Trenerskiej w obszarze pracy i nawiązywania nowych relacji, pracy która daje satysfakcję, daje moc do działania.

Uroczyste spotkanie  w dniu 17 maja było również motorem do dyskusji o pracownikach pomocy społecznej (tak sobie obgadywałyśmy)  – jak dla pracowników OPS jest ważny rozwój osobisty i poszerzenie perspektywy zawodowej. Zadziwiający jest fakt, że w sytuacji nadchodzących zmian mało osób z obszarów OPS podejmuje działania w celu zapewnienia sobie alternatywy i bezpieczeństwa zawodowego.  

Nasze Trenerki już szkolą, choć jak same mówiły początek w Szkole zaczynały z wielkim znakiem zapytania – czy to ma sens? Dzięki własnej determinacji, zaangażowaniu i chęci rozwoju ukończyły Szkołę z satysfakcją i przekonaniem że życie może być piękniejsze.

Wspólnie z Sylwią, chciałyśmy podziękować Wszystkim Dyrektorom za Wsparcie dla naszych dziewczyn podczas ich drogi szkoleniowej. Szczególnie dziękujemy Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku Jadwidze Frasunkiewicz. Pani Najbardziej uwierzyła w Naszą Misję, ale dzięki temu zyskała Pani Wspaniałego Trenera, i z pełną odpowiedzialnością przekazujemy super fachowca w Pani ręce. Wszystkim pracownikom życzymy takiej Dyrekcji, która chętnie inwestuje w rozwój kadry merytorycznej Ośrodka – to się po stokroć zwraca GWARANTUJEMY !!!

Dziękujemy całemu Zespołowi Trenerskiemu; Eli Zawodniak, Sebastianowi Dulikowi, Agnieszce Michalskiej – Rechowicz, Agnieszce Szeptuch, Adriannie Kucmin. Dziękujemy nie tylko za fachowość i profesjonalizm, ale przede Wszystkim za Wspaniałe relacje i klimat jaki tworzyliście podczas zajęć. Taki Zespół to Skarb.

Ja i Sylwia jesteśmy szczęśliwe, że Nasza Wizja Szkoły stała się faktem. Patrząc na to co się wydarzyło w ciągu 8 miesięcy, jesteśmy pewne, że kolejne edycje Szkoły będą ruszały jedna za drugą. Nasz Plan na najbliższe parę lat to stworzenie Szkół Trenerów w OPS w całej Polsce. Wiemy również, uprzedzając komentarze tego postu, że największą przeszkodą w rozpoczęciu edukacji w Szkole są finanse, mamy pełną świadomość tego faktu, z tego powodu dla Wszystkich chętnych opracowujemy indywidualny system ratalny.  Idziemy każdemu na rękę jak tylko się da. Bill Gates zapytany co zrobić aby zarabiać 100 000 dolarów tygodniowo powiedział ZAINWESTUJ W EDUKACJĘ I WŁASNY ROZWÓJ, zgadzamy się z tym stwierdzeniem w 100 procentach, dobra inwestycja zawsze przynosi profity.

Dziękujemy Pierwszym w Polsce Trenerkom w OPS jesteście Wspaniałe, życzymy Wam Spełnienia. Zawsze będziecie te Pierwsze.  

Zapraszamy na Naszą Stronę: www.pcrbutterfly.pl oraz Bloga Rozwojowego http://centerbutterfly.blogspot.com/

Pozdrawiamy

Kasia Walioszczyk – Urbaniak  i  Sylwia Szczygłowska

Komentarze (0)

      4 + 3 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

„Po pierwsze Rodzina!” - wyniki

„Po pierwsze Rodzina!” – wyniki

14 lipca 2020      TAGI:         
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki konkursu „Po...»

Wyrok WSA: 500+ nawet po przekroczeniu kryterium dochodowego na pierwsze dziecko

08 kwietnia 2019      TAGI:         
Ustawa z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci dokładnie precyzuje...»
Bon turystyczny:

Bon turystyczny: kiedy pierwsze płatności, jak go otrzymać?

17 lipca 2020      TAGI:         
W środę sejm przyjął prezydencką ustawa o bonie turystycznym. W/w środki będą...»
„Po pierwsze Rodzina!”

Ruszył otwarty konkurs ofert „Po pierwsze Rodzina!” – III tura

14 października 2020      TAGI:         
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło otwarty konkurs ofert...»
Co z asystenturą rodziny?

Co dalej z asystenturą rodziny w Polsce?

07 sierpnia 2020      TAGI:         
Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej alarmuje, żeczęść...»