Newsy         

Konferencja „Godne wsparcie dochodowe w Europie i w Polsce”

Polski Komitet Europejskiej Sieci Przeciwdziałania Ubóstwu i Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych serdecznie zapraszają na konferencję „Godne wsparcie dochodowe w Europie i w Polsce” 26 września 2014 w godzinach 11:00-15:00, siedziba PTE,  Warszawa, Nowy Świat 49, I piętro, sala 109.

eapn-logo

wrzos logo

Głównym celem konferencji jest dyskusja nad deklaracją w sprawie oceny pieniężnej pomocy społecznej i wynikających z niej postulatów (w załączeniu). Mamy nadzieję, że dyskusja wzmocni ostateczną wersję deklaracji, którą następnie poprą liczne organizacje obywatelskie, związkowe i inne. W ten sposób powstanie koalicja połączona wspólnym celem poprawy systemu wsparcia dochodowego.

W programie zaplanowaliśmy również interesującą część międzynarodową. Zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytania w jaki sposób Unia Europejska może być zaangażowana w tym obszarze oraz jakie doświadczenia w tym zakresie ma bliska nam Litwa.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 22 września 2014 – mailowo: [email protected] lub telefonicznie: (22) 826 52 46.

Deklaracja Polskiej Sieci na rzecz Godnej Pieniężnej Pomocy Społecznej – Projekt z sierpnia 2014 r. (Deklaracja powstała w ramach działania Europejskiej Sieci na rzecz Dochodu Minimalnego – European Minimum Income Network).

źródło: www.wrzos.org.pl oraz www.eapn.org.pl

Komentarze Konferencja „Godne wsparcie dochodowe w Europie i w Polsce” (0)

      4 + 2 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Wsparcie na wymianę pokryć dachowych z azbestu

Wsparcie na wymianę pokryć dachowych z azbestu

18 grudnia 2023      TAGI:      
Ruszył nabór wniosków dot. wsparcia wymiany pokryć dachowych z azbestu w gospodarstwach...»

Konferencja naukowa „Transgresje w pracy socjalnej”

11 lipca 2016      TAGI:         
Katedra Pedagogiki Społecznej Instytutu Pedagogiki WH US oraz Polskie Stowarzyszenie...»
Wsparcie kadr systemu pomocy społecznej

„Wsparcie kadr systemu pomocy społecznej – szkolenia i kursy zawodowe”

06 maja 2025      TAGI:      
Zapraszamy do BEZPŁATNEGO udziału w projekcie „Wsparcie kadr systemu pomocy społecznej...»

Konferencja prasowa Minister Pracy i Polityki Społecznej

11 stycznia 2011     
Biuro Prasowe Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej zaprasza na konferencję prasową...»

Toruń: Konferencja PSR

09 sierpnia 2013     
VI Ogólnopolska Konferencja poświęcona Podejściu Skoncentrowanemu na Rozwiązaniach...»

Konferencja w Biurze RPO

13 lutego 2014     
14 lutego br. w godz. 9.00 – 16.30 w Biurze Rzeczniak Praw Obywatelskich przy...»
8;margin-left:20px;margin-right:20px;margin-top:-6px">