Partnerzy

      Newsy      

EMC – Cyfrowe wyzwania

Już za parę dni, tj. 21 marca 2024 r., odbędzie się w Warszawie organizowana przez ZUS konferencja „EMC – Cyfrowe wyzwania”. W jej będzie podejmowana problematyka dotycząca m.in. rozwoju e-administracji w oparciu o sztuczną inteligencję (AI) oraz o ochronie danych.

Dyskusja na konferencji będzie zorganizowana w 3 panelach podzielonych tematycznie na „Rozwój e-administracji w oparciu o data science i AI”, „Wyzwania dla zabezpieczenia społecznego w dobie AI”, „Cyber security – jak skutecznie chronić dane obywateli?”.

Organizator szeroko korzysta z dobrodziejstwa sztucznej inteligencji. Wynika to oczekiwań, jakie są stawiane Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych w tym przede wszystkim szybkiego rozpatrywania spraw. Taki stan faktyczny sprawił, że ZUS sięgnął odważnie po sztuczną inteligencję przy rozpatrywaniu wniosków o świadczenia – tj. Rodzina 800+, Dobry Start 300+, czy Rodzinny kapitał opiekuńczy.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnej konferencji winny się zarejestrować. Szczegóły dostępne są pod adresem www.zus.pl. Uwaga liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło:

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/konferencja-w-zus-na-temat-rozwoju-e-administracji-i-ochrony-danych

 

Komentarze EMC – Cyfrowe wyzwania (0)

      3 + 5 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

"Sygnaliści. Zgłaszanie naruszeń prawa w organizacji, w której pracuję lub z którą współpracuję zawodowo" - webinar

„Sygnaliści – wyzwania i perspektywy na przyszłość” – konferencja

19 maja 2025      TAGI:         
W dniu 21 maja  2025 r. w godz. 10.00 - 16.15 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich...»
Rusza druga tura naborów w ramach Inwestycji C2.1.3 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Celem programu jest zwiększenie liczby osób posiadających podstawowe kompetencje cyfrowe.

Kompetencje cyfrowe II tura

17 marca 2025      TAGI:   
Rusza druga tura naborów w ramach Inwestycji C2.1.3 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania...»
„Wyzwania w udzieleniu informacji publicznej” - seminarium

„Wyzwania w udzieleniu informacji publicznej” – seminarium

17 czerwca 2025      TAGI:   
W dniu 25 czerwca w godz. 10.00–14:30 w Lublinie odbędzie się seminarium pt.„Wyzwania...»

Przypominamy – zapraszamy do konsultacji Modelu GSWB

14 listopada 2012     
Pomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności wraz z pięcioma partnerami projektu...»

Konferencja „Środowiskowy Dom Samopomocy – dziś i jutro”

22 listopada 2012     
Rozwój środowiskowych domów samopomocy i inicjatyw na rzecz osób niepełnosprawnych...»

Konferencja dla OPS i PCPR „Jak skutecznie realizować projekt systemowy – pomysły na Aktywną Integrację

20 października 2011     
Global Training Centre zaprasza Ośrodki Pomocy Społecznej i Powiatowe Centra Pomocy...»