Archiwalne

Szkolenie: ”Wprowadzenie do Terapii Motywującej z elementami emisji głosu i koncentracji”

Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej zaprasza na szkolenie wprowadzające w tajniki Terapii Motywującej połączone z warsztatami aktorskimi, które pozwolą uczestnikom lepiej poznać sposoby pracy nad głosem, koncentracją oraz nad świadomością ciała. Zajęcia odbędą się w dniach 19 – 20 listopada 2010 w Bukowinie Tatrzańskiej. Udział w zajęciach jest odpłatny. Jedną z najczęstszych trudności, jakie spotykamy nie tylko w pracy z innymi ludźmi, ale także we własnym życiu, jest brak motywacji, niezdecydowanie oraz zmienność zachowań. Ile razy obiecujemy sobie różne rzeczy, a później nie udaje nam się ich dotrzymać? Jak często zdarza się, że noworoczne przyrzeczenia pozostają tylko w sferze słownej? Jak często zdarza się, że klienci „wypadają” z terapii? Ile razy bywa tak, że to my – terapeuci – bardziej chcemy zmiany niż klient?

Czy wiecie państwo, że podczas rozmowy ważniejszy od słów jest przekazy niewerbalny? Aż 70% sygnałów odbieranych jest poprzez komunikację niewerbalną – ton głosu, postawę, gesty. Te same słowa mogą mieć zupełnie inne znaczenie w zależności od tego, jakim tonem zostaną wypowiedziane, jaka będzie nasza mimika, nasza postawa oraz gesty. Okazuje się, że w motywacji kluczowe znaczenie ma postawa (a więc nie tylko słowa, ale także zachowanie) terapeuty/współpracownika/nauczyciela etc.

Proponujemy państwu szkolenie wprowadzające w tajniki Terapii Motywującej połączone z warsztatami aktorskimi, które pozwolą państwu lepiej poznać sposoby pracy nad głosem, koncentracją oraz nad świadomością ciała. Będą mieli państwo niezwykłą okazję do doświadczenia świata teatru oraz kreowania rzeczywistości. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z państwem ceniona aktorka Alicja Dąbrowska.

Termin szkolenia 19 – 20 listopada 2010 (piątek – sobota) w godz. 9.00 – 18.00 (z przerwą na lunch).

Miejsce Bukowina Tatrzańska (15 km od Zakopanego).

Osoby prowadzące:
Elementy warsztatu związane z nauką koncentracji, modulacją głosu oraz świadomością ciała prowadzi aktorka Alicja Dąbrowska, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Znana jest między innymi z seriali „Odwróceni” oraz „Na dobre i na złe”, a także z filmu „Świadek koronny”. W 2008 roku otrzymała nagrodę im. Nardellego za najlepszy debiut aktorski (za rolę Abigail w Czarownicach z Salem w białostockim Teatrze Dramatycznym). Od sezonu 2009/2010 pracuje w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.

Elementy warsztatu dotyczące terapii motywującej prowadzi Alexandra Kamińska, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, związana z Polskim Towarzystwem Terapii Motywującej od momentu jego powstania, obecnie członkini Zarządu PTTM.

Cena – 460 zł od osoby.

Cena szkolenia obejmuje – dwa noclegi, dwie obiadokolacje, uczestnictwo w warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty.

Maksymalna liczba uczestników – 20 osób.

Więcej na WWW.PTTM.ORG.PL

UWAGA! Ze względu na konieczność rezerwacji miejsc zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 8 listopada 2010!

opr. ops.pl angoc

Komentarze Szkolenie: ”Wprowadzenie do Terapii Motywującej z elementami emisji głosu i koncentracji” (0)

      2 + 4 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»