Archiwalne

Szkolenie PUBLICZNY WIZERUNEK POMOCY SPOŁECZNEJ – PR, współpraca z mediami, praktyczne umiejętności

Instytut Rozwoju Służb Społecznych serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, organizowanym w dniach 27-29 kwietnia br. w Ośrodku Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Służb Społecznych w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzydniowym szkoleniu, organizowanym w ramach projektu „Koordynacja na rzecz aktywnej integracji”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich.

Szkolenie poświęcone jest budowaniu pozytywnego wizerunku instytucji pomocowych, a zwłaszcza działań pracowników socjalnych. Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy oraz zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie planowania, projektowania oraz realizacji działań na rzecz budowy pozytywnego wizerunku pomocy społecznej w Polsce. Podczas szkolenia zostaną omówione wszystkie etapy planowania działań PR oraz nawiązywania i podtrzymywania dobrej współpracy z mediami. Wiele czasu zostanie poświecone na praktyczne ćwiczenia dotyczące przygotowywania profesjonalnych materiałów promocyjnych, tworzenia strategii PR-owych oraz występowania publicznego, w tym przed kamerą.

Szkolenie będzie miało formę warsztatową, konieczna wiedza teoretyczna będzie stanowiła wprowadzenie do ćwiczeń praktycznych i dyskusji. Część zadań będzie realizowana w podgrupach.

Szkolenie poprowadzi:

Magdalena Dudkiewicz – dr nauk humanistycznych w zakresie socjologii. Pracuje na stanowisku adiunkta w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dotyczące pomocy społecznej, organizacji pozarządowych, działań PR i budowania poparcia społecznego oraz animacji kultury w społecznościach lokalnych. Uczestniczy w wielu projektach badawczych i szkoleniowych oraz PR-owych. Pełni funkcję eksperta ds. mediacji w ramach projektu systemowego do działania 5.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, pn. Tworzenie i rozwijanie standardów pomocy i integracji społecznej. Sekretarz redakcji Kwartalnika Trzeci Sektor wydawanego przez Instytut Spraw Publicznych.

Informacje organizacyjne:

• Szkolenie odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia 2011 roku, w Ośrodku Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Służb Społecznych w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim, ul. Wczasowa 15 A, tel. 22/774 87 94.

• Termin nadsyłania zgłoszeń – do 15 kwietnia br. Liczba miejsc jest ograniczona – uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami zakwalifikowanymi.

• Organizatorzy zapewniają uczestniczkom/ uczestnikom szkolenia transport na trasie Warszawa – Białobrzegi – Warszawa oraz nocleg i wyżywienie.

• Uczestniczkom/uczestnikom szkolenia przysługuje zwrot udokumentowanych kosztów przejazdu do kwoty 200 zł.

• Formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia
dostępne są na stronie www.irss.pl

• Wszelkich informacji na temat szkolenia udziela
dział szkoleń tel. 22 629-40-18 wew. 105, 106 lub 107

oprac. ops.pl angoc

Komentarze Szkolenie PUBLICZNY WIZERUNEK POMOCY SPOŁECZNEJ – PR, współpraca z mediami, praktyczne umiejętności (0)

      4 + 1 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»
warawn2 » 20 lutego 2024, 17:48

zasiłek opiekuńczy po macierzyńskim

mały_gops » 20 lutego 2024, 16:29

Czyste powietrze - Tom i Inni

kk1990 » 20 lutego 2024, 15:40

czyste powietrze

Asiik » 20 lutego 2024, 15:24

ŚP PROSZĘ O POMOC