Archiwalne

Motywowanie klientów do współpracy z asystentem rodziny

Szkolenie ,,Motywowanie klientów do współpracy z asystentem rodziny\” – celem szkolenia jest zaprezentowanie dialogu motywującego do zmiany w pracy asystenta rodziny i pracownika socjalnego w kontekście asystentury rodziny. Zapisy na ostatnie 3 miesjca – termin szkolenia 18-20.04.2013 r.

Szkolenie ,,Motywowanie klientów do współpracy z asystentem rodziny\” (26 godzin)Autor programu, prowadzenie spotkania: dr I.Krasiejkoautorka m.in. książek Dialog Motywujący w teorii i paktyce oraz Zawód asystenta rodziny w procesie profesjonalizacji (Wyd. Edukacyjne Akapit, Toruń).Termin szkolenia:
18-20.04.2013 r.Miejsce: Częstochowa, Dom Św. Kaspra ul. Mąkoszy 1Liczba godzin: 26 (3 dni).Cena: 390,00 zł + 23 % VATDla uczestników, których udział finansowany jest ze środków publicznych cena wynosi 390,00 zł brutto (VAT zwolniony – zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt. 29c ustawy o VAT).
W cenie szkolenia: 26 godz. zajęć dydaktycznych (3 dni szkoleniowe), materiały szkoleniowe, całodniowy serwis kawowy, zaświadczenie o ukończeniu szkoleniaCena nie uwzględnia noclegów, wyżywienia, dojazdów uczestników.Celem szkolenia jest zaprezentowanie dialogu motywującego do zmiany w pracy asystenta rodziny i pracownika socjalnego w kontekście asystentury rodziny.Treści programowe:I Wspieranie jako podstawa asystentury rodzinyII Założenia dialogu motywującegoIII Sposoby motywowania klienta do zmiany przez pracownika socjalnego i asystenta rodziny w różnych fazach pracy z rodziną:1. Przydzielanie asystenta do rodziny.2. Wprowadzenie asystenta do rodziny.3. Praca z klientami niewidzącymi trudności.4. Praca z klientami wahającymi się podjąć pracę nad zmianą.5. Tworzenie planu pracy z rodziną.6. Realizacja planu pracy z rodziną.7. Utrzymywanie zmian.IV Przykłady z praktyki zawodowej.


Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia.WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIU
 – Zgłoszenie uczestnictwa pocztą elektroniczną [email protected]
– Wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu.
– Wpłata opłaty za szkolenie (390,00 PLN – dla instytucji finansujących uczestnictwo pracownika w szkoleniu ze środków publicznych, lub 479,70 PLN – dla osób prywatnych) na konto bankowe Stowarzyszenia najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem rozpoczęciem szkolenia.Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej ma prawo odwołać szkolenie lub przesunąć jego termin z przyczyn niezależnych lub w przypadku małej liczby zgłoszeń.– W przypadku odwołania szkolenia przez Organizatora strona Uczestnik ma prawo do otrzymania zwrotu przedpłaty.Szczegółowe informacje i zapisy:tel. 34 34 30 038; 661 46 09 17, 602 68 88 70e-mail:  [email protected]        


oprac. ops.pl angoc

 

Komentarze Motywowanie klientów do współpracy z asystentem rodziny (0)

      1 + 2 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»