Newsy         

Strajk w Wierzbicy

Strajk w Wierzbicy !!!  (Forum OPS.pl)

Rozpoczął się strajk w Wierzbicy (PFZPSiPS)

Komentarze Strajk w Wierzbicy (6)

      3 + 2 = ?    
Okazało się ,że zarówno prokuratura jak i sądy pracy obu instancji uznały, że strajk w GOPS Wierzbica był nielegalny, a przewodnicząca i wice związku zawodowego z art.52 kp zostały słusznie zwolnione.Jestem zdziwiona,że federacja promuje łamanie prawa i wprowadza pracowników w błąd.
DODAŁ: nikon DNIA 12 grudnia 2017 O 14:52
Nie popieram strajku.Praca jako pracownik socjalny to służba .Jak mi wiadomo w GOPS w Wierzbicy działo się nie najlepiej. brak szacunku dla podopiecznych, arogancja. Obecna Pani kierownik jest w stanie to zmienić, dajcie jej szanse. Uwierzcie wiem coś na ten temat.
DODAŁ: Grażyna DNIA 16 lutego 2016 O 13:08
No cóż.Ta pseudo " władza" traktuje państwoe instytucje jak prywatne folwarki.Czas to wreszcie zmienić! Dobrze wyszło z tym nagraniem!Trzymam kciuki !
DODAŁ: Zofia DNIA 03 stycznia 2016 O 14:24
Wojt zatrudnił jako p.o kierownika byłą dyrektor z Radomia, ktora żadziła bliko 500 osobami. Myslal pewnie ze w ten sposob pani z dlugoletnim doswiadczeniem w pomocy spolecznej i w rzadzeniu przeprowadzi rzady polegajace na uciszeniu i zwalnianiu niewygodnych a tu myk widac ze jest naprawde zle się dzieje, skoro tak mala grupa zwiazkowa zwolala strajk i niedala sie wladzy. Trzymam kciuki za zaloge gops oby wiecej takich odwaznych robilo taka burde moze wreszcie pracownicy socjalni byli by dostrzegani a nie traktowani jak margines i najgorsze zło konieczne.
DODAŁ: zainteresowany DNIA 31 grudnia 2015 O 14:28
Trwa Strajk Pracowników GOPS w Wierzbicy. Przełom w sprawie sytuacji strajkujących pracowników GOPS w Wierzbicy! Sytuacją zainteresowali się radni z komisji ds. społecznych. Planowane jest zorganizowanie nadzwyczajnej sesji rady gminy ws. aktualnej sytuacji w GOPS. Dziś w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli radni z komisji ds. społecznych, przedstawiciele Związku Zawodowego Pracowników GOPS oraz przedstawiciele Polskiej Federacji Związkowej Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej (organizacja związkowa pracowników GOPS w Wierzbicy jest jedną z organizacji współtworzących Federację). Przed spotkaniem z radnymi przedstawiciele Federacji próbowali rozmawiać z po. kierownika GOPS w Wierzbicy , która niestety nie znalazła czasu na rozmowę. Próbowano również nawiązać bezpośredni kontakt z Wójtem, ale był nieobecny, rozmawiano więc z Sekretarz Gminy na temat możliwości spotkania z Wójtem ws. aktualnej sytuacji w GOPS. Ustalono, że spotkanie takie odbędzie się 8 stycznia 2016 roku.
DODAŁ: angoc DNIA 30 grudnia 2015 O 21:57
Wsparcie dla strajkujących... jutro w Wierzbicy pojawią się przedstawiciele PFZPSiPS oraz Redakcji OPS.pl Wiem, że sytuacji w wierzbickim GOPS przygląda się uważnie portal Wierzbica 24.pl
DODAŁ: angoc DNIA 29 grudnia 2015 O 20:53

ZOBACZ PODOBNE

500+ a nowy okres świadczeniowy

500+ a nowy okres świadczeniowy

25 stycznia 2023      TAGI:         
Od 1 lutego 2023 r. można składać wnioski o świadczenie wychowawcze 500+ na nowy...»

Nabór na studia z zakresu Metodyki i metodologii pracy socjalnej znów otwarty!

24 stycznia 2023      TAGI:         
Uczelnia Korczaka, lider w kształceniu profesji społecznych, ponownie prowadzi nabór...»
Stan zagrożenia epidemiologicznego nada trwa

Stan zagrożenia epidemicznego nada trwa

23 stycznia 2023      TAGI:      
W dniu 23.12.2022 r. zostało opublikowane rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16grudnia...»
„MALUCH+” 2022-2029

„MALUCH+” 2022-2029

23 stycznia 2023      TAGI:      
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej  ogłosiło nabór wniosków o dofinansowanie...»
CERT Polska o fałszywej wiadomości e-mailowej

CERT Polska o fałszywej wiadomości e-mailowej

23 stycznia 2023      TAGI:   
CERT Polska informuje o pojawiających się fałszywych wiadomościach e-mailowych,...»