Ustawa o świadczeniach rodzinnych

Pokaż:
aktualności
porady
szkolenia
dokumenty
czytelnia

Czy świadczenie rodzicielskie przysługuje, jeśli wnioskodawca pobiera już świadczenie pielęgnacyjne na inne dziecko?

  W takim przypadku świadczenie rodzicielskie nie przysługuje. Mówi o tym art. 27 ust 5 Ustawy o świadczeniach rodzinnych z 28 listopada 2003r.: „Wprzypadku... »
13-14 października, 10-11 listopada, Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" ul. Korotyńskiego 13, Warszawa
04.10.2018, Warszawa